Text Marquee not Found!
تقویم
1398 فروردين
شنبه
31
ساعت

 

 

سخن روز
شادی و خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید و کلیه فعالیت هایتان را بر اساس این هدف سازمان دهی کنید
نشانی زاگروس
دفتر مرکزی زاگروس:
اصفهان- میدان آزادی- ابتدای چهارباغ بالا- کوی شهید رئیسی- پ 117- واحد 4
تلفن: 03136616614 و 03136632644 و 09361204664

نماینده تهران: 09107171007
آموزش میکرودرم ابرژن
آموزش اپراتوری و بالینی میکرودرم ابرژن جهت دستگاه های پزشکی و آرایشگاهی
09361204664

کاربرد مکمل ها در بیماری ها ی پوست و مو

کلمه مکمل های دارویی که توسط بعضی همکاران حرف پزشکی به کاربرده می شود در واقع واژه درستی نیست. دارو ماده ای است که برای پیشگیری، تشخیص یا درمان بیماری استفاده می شود، در حالی که همانطور که روی برچسب مصوب سازمان غذا و دارو که بر جعبه مکمل ها نصب شده دیده می شود، این مواد برای پیشگیری، تشخیص یا درمان بیماری نمی باشند و مکمل غذایی – رژیمی هستند.
مکمل های غذایی – رژیمی شامل ویتامین ها، املاح، گیاهان، اسیدهای آمینه و عصاره بافت های حیوانات می باشند. این مکمل ها می توانند پتانسیل بالایی از عوارض و تداخلات دارویی را داشته باشند و تجویز آنها مستلزم آگاهی لازم در این زمینه ها است.
در خصوص ویتامین ها و املاح معمولا در منابع مقدار مورد نیاز روزانه (RDA) ذکر گردیده است. بعضی ویتامین ها (مانند ویتامین آ و ویتامین د) و املاح (مانند سلنیوم) به دلیل خطر سمیت بایستی با رعایت سقف دوز مجاز روزانه یا پایش سطح خونی یا پلاسمایی آنها مصرف شوند. مکمل هایی که با تبلیغات موثر بودن در سلامت پوست و مو و ناخن به بازار عرضه می گردند معمولا حاوی اسیدهای آمینه مانند (سیستئین، متیونین و آرژینین)، ویتامین های خانواده B(به ویژه نیاسین یا B3یا ویتامینPP، پپریدوکسین یا B6، پانتوتنیک اسید یا B5، فولیک اسید و ...)، املاح (روی، سلنیوم، منیزیم، کروم، آهن و ...) می باشند.
توجه به نام های متفاوت ویتامین ها در زمان مقایسه اجزای این فرآورده ها لازم است. اکثر این ویتامین ها و املاح از طریق یک رژیم غذایی متعادل از نظر غذاهای حیوانی و گیاهی قابل دستیابی می باشند.


منبع: اخبار پزشکی/ 5شهریور1393/ ویژه سیزدهمین همایش سالیانه انجمن علمی داروسازان ایران/ دکتر سیمین دشتی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
 
محصول ویژه: میکرودرم ابریژن
محصول جدید
 گن های لاغری و بعد ازجراحی
آمریکایی
Rainey


برای قسمت های مختلف بدن
خانم ها و آقایان
http://www.raineywear.com/
پوستی لطیف و شفاف با میکرودرم ابریژن زاگرومد

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید