Text Marquee not Found!
تقویم
1398 فروردين
شنبه
31
ساعت

 

 

سخن روز
شادی و خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید و کلیه فعالیت هایتان را بر اساس این هدف سازمان دهی کنید
نشانی زاگروس
دفتر مرکزی زاگروس:
اصفهان- میدان آزادی- ابتدای چهارباغ بالا- کوی شهید رئیسی- پ 117- واحد 4
تلفن: 03136616614 و 03136632644 و 09361204664

نماینده تهران: 09107171007
آموزش میکرودرم ابرژن
آموزش اپراتوری و بالینی میکرودرم ابرژن جهت دستگاه های پزشکی و آرایشگاهی
09361204664

20 تا 30 درصد داروهای لاغری، زیبایی و آرایشی مصرفی در کشور قاچاق، تقلبی و پر عارضه هستند

 
 
معاون پژوهشی نظام پزشکی تهران هشدار داد:
20 تا 30 درصد داروهای لاغری، زیبایی و آرایشی مصرفی در کشور قاچاق، تقلبی و پر عارضه هستند
معاون پژوهشی سازمان نظام پزشکی تهران نسبت به دست های پشت پرده در واردات و توزیع این محصولات که حاصل تولیدات کارگاه های زیرزمینی هند، چین و پاکستان است، هشدار داد.
دکتر محمد مهدی قیامت، رییس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران گفت: ((دستکم بین 20 تا 30 درصد داروهای لاغری، زیبایی و آرایشی مصرفی در کشور قاچاق، تقلبی و پر عارضه هستند که سلامت جامعه را تهدید می کنند.
وی در آستانه برگزاری همایش روز مبارزه با داروهای قاچاق و تقلبی عنوان کرد: ))به طور قطع بر هیچ کس پوشیده نیست بخش قابل توجهی از داروهایی که در بازار بسیار پر رونق کشور مصرف می شوند تقلبی، قاچاق و ماهواره ای هستند که عوارض جدی و حتی جبران ناپذیری نیز به دنبال داشته و دارند.))
رییس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران افزود: ((این داروها که به طور عمده در کارگاه های زیر زمینی هند، چین؛ پاکستان و سایر کشورها و حتی برخی کشورهای اروپایی تولید و روانه بازار مصرف می شوند سودهای بسیار کلانی برای دست اندرکاران تولید و عرضه دارند. این در حالی است که به نظر می رسد پشت پرده ورود و توزیع این نوع محصولات دست های پنهانی وجود دارد که از مبادی خاص این قبیل دارو و محصولات را به بازار پر مصرف کشور می رسانند.))
داروهای قاچاق، تقلبی و ماهواره ای سلامت
جامعه را هدف قرار داده اند
به گفته عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران، داروهای تقلبی و قاچاق یکی از دغدغه های جامعه پزشکی و دست اندر کاران مربوط به شمار می روند. در همین راستا از دستگاه های متولی در این زمینه انتظار می رود با این معضل به طور جدی برخورد کنند. چرا که داروهای قاچاق، تقلبی و ماهواره ای سلامت جامعه را هدف قرار داده اند.
دکتر قیامت با انتقاد از عملکرد مسئولان سابق وزارت بهداشت و درمان به خاطر برخورد ضعیف با این ناهنجاری مهم تصریح کرد: ((به عنوان نمونه چند سال قبل پزشکان دریافتند نمونه تقلبی داروی پلاویکس که مخصوص بیماران خاص قلبی است و برای جلوگیری از لخته شدن خون مصرف می شود با همان مشخصات و بسته بندی راهی بازار کشور شده است که متاسفانه هیچ خاصیت دارویی نداشت و عوارض جدی نیز برای بیماران به دنبال داشت.))
رییس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران افزود: ((بلافاصله پس از اطمینان از این موضوع واکنش های سریع و اطلاع رسانی های لازم به عمل آمد تا اینکه داروهای تقلبی جمع آوری شد. حال آنکه متاسفانه این داروی تقلبی و سایر داروهای مشابه عوارض زیادی به مردم تحمیل کردند.))
به گزارش خبر گزاری سینا، معاون آموزشی پژوهشی سازمان نظام پزشکی تهران در ادامه تاکید کرد: ((باید توجه داشت اگر در فرایند تولید داروهای بیولوژیک؛ ماده موثره یک ژن تغییر کند، دارو اثر عکس خواهد داشت و بسیار خطرناک خواهد بود. بنابراین به مردم توصیه می شود دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی را فقط از داروخانه ها تهیه کنند و به هیچ عنوان مرعوب قیمت های به ظاهر ارزان این محصولات در بازارهای زیرزمینی و ماهواره ای و موارد مشابه نگردند.))
منبع: اخبار پزشکی/ 5 تیر 1393
محصول ویژه: میکرودرم ابریژن
محصول جدید
 گن های لاغری و بعد ازجراحی
آمریکایی
Rainey


برای قسمت های مختلف بدن
خانم ها و آقایان
http://www.raineywear.com/
پوستی لطیف و شفاف با میکرودرم ابریژن زاگرومد

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید