Text Marquee not Found!
تقویم
1401 مرداد
دوشنبه
17
ساعت

 

 

سخن روز
هر که با نادان درآویزد آبروی خود ریزد.
نشانی زاگرس
دفتر مرکزی زاگرس طب:
اصفهان- میدان آزادی- ابتدای چهارباغ بالا- کوی شهید رئیسی- پ 117- واحد 4
تلفن: 03136616614 و 03136632644 و 09361204664

 
آموزش میکرودرم ابرژن
آموزش اپراتوری و بالینی میکرودرم ابرژن جهت دستگاه های پزشکی و آرایشگاهی
09361204664

پيوند موي ساق پا به موي سر

سالها است پزشكان از موهاي پشت سر براي كاشت موي طبيعي استفاده مي كنند ولي اخيرا استفاده از موهاي ساير قسمت هاي بدن (سينه، پشت، ريش، پشت گردن و اندام ها) جهت اين امر مورد توجه قرار گرفته است.
به تازگي مي توان از موهاي نازك و نرم ناحيه ي ساق پا براي كاشت مو در منطقه ي بسيار حساس خط موي جلوي سر (Frontal Hairline) استفاده كرد. مشكلات زيادي در رابطه با كاشت مو در منطقه ي خط موي جلوي سر با استفاده از روش هاي جاري كاشت مو وجود دارد. اولين و مهمترين آنها اين است كه در حالت طبيعي موهاي اين قسمت بصورت موهاي بسيار نازك، ظريف و تكي هستند ولي در جريان كاشت موي طبيعي پزشكان از موهاي قسمت پشت سر استفاده مي كنند كه در حالت عادي ضخيم ترين و قوي ترين موهاي بدن مي باشند و لذا استفاده از اين موها براي خط موي جلوي سر نتايج كاملا طبيعي به وجود نخواهد آورد.
مشكل دوم اين است كه تعداد موهاي پشت سر كه قابل استفاده براي فرآيند كاشت موي طبيعي مي باشند داراي محدوديت بوده و معمولا تعداد اين موها بسیار كمتر از تعداد موهاي ريخته شده در منطقه ي طاس مي باشد و لذا هيچگاه تراكم مورد انتظار و رضايت بخش به وجود نخواهد آمد.
به اين ترتيب اگر بتوان منابع ديگري براي كاشت پيدا كرد مسلما تراكم ايجاد شده بيشتر و رضايت بخشي بالاتري به وجود خواهد آمد. به علاوه در بسياري از موارد در سال هاي قبل كاشت موي بد و غير طبيعي براي شخص انجام شده و اكنون وي تمايل به ترميم و بازسازي منظره ي كاشته شده دارد ولي بانك موي ايشان تخليه شده است و لذا اگر بتوان از قسمت هاي مو برداشت كرد مي توان به اين بيمار كمك قابل ملاحظه اي نمود.
در شرايط مناسب ممكن است بتوان 20 تا 30 هزار تار مو با استفاده از موهاي بدن برداشت نمود.رشد اين موها مقداري ديرتر انجام شده و معمولا 9 ماه طول مي كشد و در اغلب موارد 75 تا  80% موها رشد مي كنند. در صورت برداشت مو از بدن بايد بيمار بسيار صبور بوده و توانايي پرداخت هزينه بالای عمل را داشته باشد. هزينه اين عمل 3  تا 4 برابر حالت معمول بوده و تعداد جلسات مورد نياز 2 الي 3 جلسه و هر جلسه 2 تا 5 روز طول مي كشد.
در رابطه با اين مساله هنوز اما و اگرهاي زيادي وجود دارد و مشكلات متعددي از قبيل فر بودن بيشتر موهاي بدن نسبت به سر و لذا عدم تطابق اين موها پس از كاشت، امكان  اسكار گذاري (ايجاد جوش گاه هاي بد شكل) و يا اسكار گذاري نقطه اي و همچنين تشكيل گوشت اضافه و كلوئيد وجود دارد كه همگي بايد قبل از انجام كار به طور كامل براي فرد توضيح داده شده و رضايت نامه كتبي در اين زمينه اخذ شود.

منبع : هفته نامه عصر پزشكي/ 1تير 1391/هفتمين كنگره بررسي جديدترين مقلات و نوآوريهاي پوست
محصول ویژه: میکرودرم ابریژن
محصول جدید
 گن های لاغری و بعد ازجراحی
آمریکایی
Rainey


برای قسمت های مختلف بدن
خانم ها و آقایان
http://www.raineywear.com/
پوستی لطیف و شفاف با میکرودرم ابریژن زاگرومد

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید